Kargo İşlemleri

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde "Siparişiniz Kargoya Verildi" bilgilendirme maili ve bilgi SMS' i alırsınız. Ayrıca sitemizde sağ üstte bulunan "Sipariş Takibi" ile sipariş ve kargo durumunuzu sorgulayabilirsiniz.

Siparişim ne zaman gelir?

Siparişler, yoğunluğa bağlı olarak kargoya teslim edilmektedir. Kampanya dönemlerinde bu süreç 3-7 iş günü arasında değişkenlik gösterebilir. Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile tarafınıza bilgi aktarılır. "Aynı gün teslimat" seçeneği ile oluşturulan siparişler, öğleden önce 10.30'a kadar oluşturulursa aynı gün kargoya teslim edilmiş olacaktır. 10.30'dan sonra verilen siparişler, ertesi gün sabah kargosunda dağıtıma çıkarılacaktır.

Siparişim ben adreste yokken gelmiş ne yapabilirim?

Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi şubenizden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almazsanız siparişiniz 5in1canpolat’a iade edilir. .

Yurt dışına teslimatınız var mı?

Avusturya, Belçika, Fransa, Almanya, İtalya, Hollanda, İspanya, İsviçre ve Birleşik Krallık ülkelerine gönderim yapmaktayız.

İade kargo masrafları kimin tarafından karşılanmakta?

" İadelerinizi MNG kargodan firmamızın anlaşmalı olduğu fiyatlarla çok daha uygun olarak gönderebilirsiniz. Kargonuzu teslim ederken firmamızın kodunu belirtmeyi unutmayın. Firma kargo kodu almak için ""Hediye Çeki/İade işlemini nasıl yapabilirim?” sorusundaki adımları takip edin."

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR