Şeffaf Yoğun Bronzlaştırıcı Yağ (SS-GNS00003_Şeffaf)

Yoğun Bronzlaştırıcı Yağ
İçerisindeki E Vitamini İle Vücudun Nemlenmesini Sağlar. Cildi Besler.

Kullanımı: Güneşe çıkmadan önce tüm vücudunuza yeterli miktarda uygulayınız. Çok açık tenliler için direkt kullanımı uygun değildir. Cilt yapısına göre değişmekle birlikte birkaç gün koruyucu yağ ile başlanmasını, ten renginize ve cildinizin hassasiyetine göre 5in1 yoğun bronzlaştırıcı yağın kullanılmasını tavsiye ederiz. Kalıcı bir bronzluk için terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız.

Uyarılar: Harici kullanım içindir. Ürünü göz çevresine uygulamayınız. Ürünün göz ile temasından kaçınınız, göz ile teması durumunda bol su ile yıkayınız. Ürün, bebek ve çocuklar için uygun değildir. Ürünü küçük çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Ürününüzü direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız, aşırı sıcaktan koruyunuz. Dikkat! Ürün güneş koruyucu değildir.

İçindekiler: Paraffinum Liquidum, Isopropyl Myristate, Helianthus annuus Seed Oil, Theobroma cacao Seed Butter, Daucus carota Sativa Seed Extract, Cocos nucifera Oil, Juglans regia Seed Oil, Parfum, Persea gratissima Oil, Tocopherol, Beta-Carotene.

 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız